Kursy walut

• shopcamp.jpg
  • strefa.jpg
  • techcamp.jpg

eBiznesOnline jest portalem informacyjnym o tematyce e-biznesu, e-Administracja, sklepy
internetowe, e-Księgowość oraz Giełda/Finanse. To właśnie obszary, w których udzielimy Ci jedynie rzetelnych, sprawdzonych informacji. Załóż, rozwijaj oraz promuj Twoją firmę w sieci!

W naszym serwisie znajdziesz najbardziej przydatne informacje z zakresu wszystkich dziedzin prowadzenia internetowego biznesu. Codzienne, świeże wiadomości ze świata Internetu oraz e-biznesu zadowolą każdego, kto pragnie być na bieżąco z najciekawszymi projektami wprowadzanymi w życie, czy też wypowiedziami najważniejszych osób związanych z rynkiem handlu elektronicznego.

Z nami nie tylko zdobędziesz potrzebne Ci informacje, lecz również podzielisz się Twoimi spostrzeżeniami, bądź porozmawiasz i nawiążesz kontakt z innymi podobnymi do Ciebie ludźmi.

Uwaga pomagamy przy:

• Audycie obecnego sklepu, Analizie konkurencji, Wspieramy w analizie statystyk
  • Przygotowaniu Strategii online i Projektowaniu Usability
  • Kampaniach marketingowych, Seo, Social Media, AdWords
  • Konwersji: Badaniu Usability, Silniku Rekomendacji, Porzucanego koszyka,
  • Realizacji zamówień Płatności, CRM, Zarządzaniu logistyką

BPMN podstawowy

PODSTAWY MODELOWANIA PROCESÓW BIZNESOWYCH BPMN 2.0

• Dla kogo jest ten kurs?

Dla osób zainteresowanych tematyką procesów biznesowych, pracujących w branży IT, kadry zarządzającej firmą, pracowników kontrolingu, członków zespołów wdrożeniowych Lean Manufaturing, Six Sigma, Lean Six Sigma i innych narzędzi informatycznych, a także dla analityków biznesowych, systemowych, kierowników projektów i menadżerów koncepcji zarządzania procesami biznesowymi.

• Cel szkolenia:

Naszym celem jest przygotowanie Cię do identyfikacji i modelowania procesów biznesowych, a także zapoznanie ze sposobem dokumentowania ich z wykorzystaniem notacji BPMN 2.0. (Business Process Model and Notation – Notacja i Model Procesów Biznesowych). Chcemy wyjaśnić Ci specyfikę dokumentacji zgodną z BPMN i wesprzeć zdobycie przez Ciebie umiejętności samodzielnego rozpoznawania i budowania modeli procesów zgodnie z BPMN 2.0.

• Forma Szkolenia:

Nasze szkolenia nastawione są na maksimum praktyki i minimum teorii. W tracie kursu bazą informacji jest prezentacja multimedialna, opis doświadczeń trenera i ćwiczenia indywidualne. Uczestnicy samodzielnie tworzą i opisują diagramy, które po zakończonym spotkaniu zostają dla nich, a także wspólnie analizują wybrane modele biznesowe. Zajęcia prowadzone są zgodnie ze standardem metodyki procesów BPMN 2.0.

• Korzyści ze szkolenia:

Po zakończonym szkoleniu uczestnicy posiadają umiejętność samodzielnej identyfikacji, mapowania, modelowania i publikacji modelów biznesowych. Kompetencje te pozwalają na projektowanie nowych procesów biznesowych w celu wdrożenia systemów informatycznych, a także przy doskonaleniu przedsiębiorstwa, szkoleń i komunikacji procesów.

• Trener szkolenia:

Piotr Biernacki – trener BPMN, który ma na koncie setki przeprowadzonych szkoleń z tego zakresu. Silnie zaangażowany w popularyzaję notacji BPMN zgodnie z polityką iGrafx. Dodatkowo dostarcza narzędzi wspierających metodologię Six Sigma – Minitab i iGrafx, a także tworzy pogłebione analizy procesów biznesowych dla klientów i partnerów MGX

I moduł szkolenia przygotowuje Cię w pełni do zdania państwowego egzaminu z BPMN (Certificate of Basic BPMN Competence). Certyfikat potwierdza kompetencje w zakresie modelowania procesów w notacji BPMN.

Najbliższy egzamin Polskiej Akademii Nauk z BPMN już we wrześniu!

eBiznesOnline - W trosce o Twój eBiznes

internet business

© eBiznesOnline. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Korzystanie z serwisu oznacza akceptację Regulaminu.